Hakkımızda2003 yılında Kocaeli’de kurulan Arı Arıtma, Türkiye’nin su ve atık su arıtma teknolojileri konusunda düşük maliyetli, kurulumu ve işletmesi kolay sistem ve ürünler sunan, lider imalatçı firmalarından biridir. Son teknoloji imalat ve dizayn araçlarını kullanan firmamız, yenilikçi bir yapı hedefi içinde, mühendislik tecrübelerini geliştirme ilkesiyle, dizayn ve testlerini de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Adres : Karadenizliler Mah. Başyiğit Cad. No:166 Kullar-Başiskele Kocaeli

 2013 yılında Kocaeli’de kurulan Çöp Adam Entegre Atık Yönetimi, uzman ekibi, tecrübeli ve profesyonel çözüm ortakları ile firmaları çevre yasaları çerçevesinde mevzuatlar ve yönetmelikler hakkında bilgilendirirken, doğru atık yönetim planının oluşturulması, atık yönetim danışmanlığı ve bu atıkların Çevre Bakanlığı lisansına sahip Ara Depolama tesisine uygun şartlarda alınması sürecini yürütmektedir.

Karadenizliler Mah. Başyiğit Cad. No:166 Kullar/Başiskele/KOCAELİ2012 yılında Kırklareli’nde kurulan Zeus Enerji, biyokütlenin uygun şartlarda yakılarak enerjiye çevrilmesi konusunda hizmet verir. Biyokütle, yaygın olarak, biyoyakıt elde etmek amacı ile yetiştirilen bitkileri ifade eder. Bunun yanında lif, ısı ve kimyasal elde etmek üzere kullanılan hayvansal ve bitkisel ürünler de biyokütle sınıfına girer. Biyokütle atık grubuna dahil olan her türlü atığın yanında, yine bu gruba dahil olan tarımsal atıklar ve organik şehir çöpleri yakılarak enerji elde edilir.

Karadenizliler Mahallesi Başyiğit Caddesi No: 162 Kullar / Başiskele / KOCAELİ2008 yılında Türkiye’de çamur kurutma konusunda kurulmuş ilk özel şirket olan Bumerang Atık Bertaraf ve Geri Kazanım, tehlikeli ve tehlikesiz nitelikteki Endüstriyel ve Evsel Arıtma Çamurları, Fosfat çamurları, Boya çamurları ve diğer proses çamurlarının Drum Dryer yöntemi ile %90-95 oranında kurutularak çimento fabrikalarında ek yakıt olarak bertaraf edilmesini sağlayan bir çevre şirketidir.

Çevre Bakanlığı tarafından lisanslandırılmış tesisimiz, atık geri kazanımındaki son teknolojileri kullanarak, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir yaklaşımıyla çevre ve sanayi dostu çözümler sunar.

Karadenizliler Mah. Başyiğit Cad. No:162 Kullar / Başiskele / KOCAELİ2016 yılında Kocaeli'de kurulan firmamızın amacı ambalaj atıklarının (plastik,kağıt,naylon,çuval,ahşap,metal,vb.) geri kazanımını sağlamaktır.Çöp İşleme tesislerinden kaynaklanan plastik,kağıt,naylon,çuval lamine plastik,ahşap,metal ve kağıt karışımı gibi tehlikesiz atıklar bu tesiste geri kazanılır.

Adres: İstasyon Mah. Sözen Sok. No:35 Kartepe/Kocaeli2016 yılında Kocaeli'de kurulan firmamız tehlikeli ve tehlikesiz plastik ve benzeri atıkların,kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde plastik hammaddesi olarak %100 geri kazanılmasını sağlamaktır.

Adres: Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi 8. Sokak No:5 Kartepe/Kocaeli